Видатні люди Підяркова:Бойко Б.Ф

 

Видатні люди Підяркова:Бойко Б.Ф
АВТОБІОГРАФІЯ
Кандидата на пост Президента України

Я, Бойко Богдан Федорович, народився 29 вересня 1954 року на Львівщині, село Під’яків Перемишлянського району. Батьки мої Бойко Федір Михайлович і Бойко Ганна Петрівна, походять із селянських родин, які споконвіку проживали в даній місцевосці.
Я громадянин України з часу встановлення українського громадянства у 1991 році, все своє життя працював і проживав в Україні.
Освіта – вища економічна. Закінчив економічний факультет Львівського Держуніверситету у 1976 році.
В 1981 році захистив кандидатську дисертацію. Кандидат економічних наук. В даний час – академік Академії економічних наук.
Трудову діяльність розпочав на викладацькій роботі у Львівському Лісотехнічному інституті у 1976 р.
Із 1979 по 1982 рік навчався в аспірантурі при Львівському держуніверситеті. В період між 1982 і 1989рр. працював на викладацькій роботі у вузах Львова і Тернополя.
В 1990 році обраний першим заступником голови Тернопільського облвиконкому, а із 1991 року по 1994 рік обраний і працював Головою Тернопільської обласної ради народних депутатів. В період із 1996р. по 1998р. працював Головою Тернопільської обласної державної адміністрації.
В даний час працюю Головою Секретаріату Народного Руху України за Єдність.
Із 1994 року по 1996 рік працював Головою Секретаріату Народного Руху України, очолюваного В’ячеславом Чорноволом. Партійний квиток у НРУ виданий мені під номером 2.
В рядах КПСС ніколи не перебував.
У період із 1990 по 2002 рік тричі обирався Народним депутатом України. Весь час був членом фракції Народного Руху України у Верховній Раді.
Одружений. Маю троє дітей. Дочка Ольга і двоє синів – Остап і Богдан. Дружина Бойко Надія Михайлівна – державний службовець.
Я не судився і не притягався до кримінальної відповідальності. Не погашених і не знятих судимостей у встановленому законом порядку у мене не має.


Создан 10 фев 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

сайт саппортерів Карпати Львів moskaliv.net Пиши українською Націоналістичний Портал РЕАКТОР Націоналістичний Портал Тут спілкуються українськоюОрганізація „Патріот України”Погода в Україні
plentyof fish homepage counter счетчик сайта
Besucherzahler Justsayhi
счетчик посещений
You are now marked on my visitor map!


Visitor Map
Create your own visitor map!
Сайт вболівальників ФК Карпати